POMAGAM

Program PIT i rozliczenie PIT online – czy mogę się rozliczyć przez Internet?

Tak – każdy może to zrobić. Rozliczenia PIT możesz wypełnić w dwojaki sposób:

1) Wykonując rozliczenie w programie PIT

Pobierając bezpłatny program PIT, możesz wypełnić deklarację podatkową na komputerze, bez konieczności ręcznego wypełniania formularzy. Program PIT automatycznie zweryfikuje poprawność wypełnienia deklaracji i poinformuje cię o ewentualnych błędach. Program PIT umożliwia ci wypełnienie interaktywnego formularza i zapisanie go na dysku komputera lub wysłanie e-deklaracji bezpośrednio do systemu Ministerstwa Finansów, gdzie otrzymasz potwierdzenie złożenia deklaracji podatkowej.

Bezpłatny program PIT możesz pobrać ze strony WWF. Po kliknięciu linka pobieranie nastąpi automatycznie. Zapisz go na dysku, zainstaluj i rozpocznij korzystanie.

2) Wypełniając deklarację podatkową online

Jeśli masz dostęp do Internetu, a nie chcesz instalować programu podatkowego na swoim komputerze możesz Jeśli nie chcesz instalować programu PIT na dysku, możesz złożyć deklarację podatkową online w serwisie internetowym PIT Format 2015. Rozliczenie PIT online jest bezpieczne, nie przechowuje twoich danych osobowych. Po wypełnieniu e-deklaracji podatkowej online możesz wysłać ją bezpośrednio do systemu Ministerstwa Finansów.

 

Dziękujemy Ci za wsparcie działań WWF na rzecz ginących tygrysów. Razem możemy więcej!

Zachęcamy również do wsparcia naszych działań na rzecz ochrony przyrody, które znajdziesz na
Stronie głównej >

AddThis Sharing
Google+
Hide
Show

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

tel. +48 22 848 75 93

email: klub@wwf.pl